UTW AWF Warszawa

 


INFORMACJA O WYCIECZCE UTW AWF w Warszawie, która odbyła się 11.06.2021

Minęło 1,5 roku od ostatniej wycieczki zorganizowanej przez UTW AWF a więc kiedy tylko poluzowano obostrzenia związane z covidem  zorganizowaliśmy 1-dniową wycieczkę. Wszyscy byliśmy spragnieni wyjazdów a przede wszystkim kontaktów ze znajomymi

Bardzo szybko zebrała się grupa i wyruszyliśmy Szlakiem Jabłkowym po południowym Mazowszu. Poznawaliśmy ciekawostki Ziemi Grójeckiej.

Czytaj więcej: Szlak Jabłkowy po południowym Mazowszu

 


09 marca ruszył w UTW AWF semestr letni 2020/21. Tym razem zaczęliśmy trochę inaczej, trochę nietypowo ale ważne, że z uśmiechem na buziach Nasi Słuchacze zameldowali się na Platformie Ms TEAMS i wysłuchali wykładu Prof. Ewy Kozdroń.

 Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób i tekst „WYKŁAD INAUGURACYJNY EU ww LW”


Spacer po Puszczy Kampinoskiej  25-01-2020.

W dniu 25 stycznia 2020 roku na przystanku autobusowym nr 210 przy Metrze Młociny spotkała się liczna grupa Pasjonatek wędrówek po Puszczy Kampinoskiej.

Planowana  trasa spaceru  miała wynosić 3 kilometry i przebiegać puszczańską ścieżką z Leśnego Ogródka Botanicznego w Laskach do Polany Jakubów. Planowałyśmy również odwiedzić gospodę „Kampinówka”, a następnie przejść wśród ciekawej zabudowy miejscowości Izabelin do przystanku autobusowego i wrócić do Warszawy.

Czytaj więcej: Spacer po Puszczy Kampinoskiej 25-01-2020


Spacer po Puszczy Kampinoskiej  07-03-2020.

W dniu 7 marca 2020 roku Seniorki UTW AWF Warszawa, spotkały się na przystanku autobusowym nr 210 przy Metrze Młociny i wyruszyły na wycieczkę do Pyszczy Kampinoskiej.

Program spaceru przewidywał przejście niebieskim szlakiem trasy liczącej około 10 kilometrów, w tym dojściu do takich miejscowości podwarszawskich jak: Izabelin B, Lipków, Mały Truskaw i zakończeniu spaceru w Truskawiu.

Czytaj więcej: Spacer po Puszczy Kampinoskiej 07-03-2020.


Spacer po Puszczy Kampinoskiej  07-12-2019.

Sobota 7 grudnia 2019 roku - w wiadomościach o pogodzie na ten dzień przewidywane są opady deszczu, ale my uczestnicy tego spaceru mimo wszystko zdecydowałyśmy się na wyjazd do Puszczy Kampinoskiej.

Autobusem 250 niewielką grupą wyruszyłyśmy z Metra Młociny do Dąbrowy Leśnej. Deszcz zaczął padać jak jechałyśmy już autobusem. Po dojechaniu do Dąbrowy Leśnej deszcz przestał padać.

Czytaj więcej: Spacer po Puszczy Kampinoskiej 07-12-2019.