UTW AWF Warszawa


Spacer po Puszczy Kampinoskiej  07-12-2019.

Sobota 7 grudnia 2019 roku - w wiadomościach o pogodzie na ten dzień przewidywane są opady deszczu, ale my uczestnicy tego spaceru mimo wszystko zdecydowałyśmy się na wyjazd do Puszczy Kampinoskiej.

Autobusem 250 niewielką grupą wyruszyłyśmy z Metra Młociny do Dąbrowy Leśnej. Deszcz zaczął padać jak jechałyśmy już autobusem. Po dojechaniu do Dąbrowy Leśnej deszcz przestał padać.

Czytaj więcej: Spacer po Puszczy Kampinoskiej 07-12-2019.

 


Kolejna wizyta w Zamku Królewskim

W dniu 12.12.2019 r. słuchacze naszego UTW w licznym gronie zwiedzili kolejną bardzo ciekawą wystawę pn. „Świat polskich Wazów. Przestrzeń – ludzie – sztuka”. Wystawa ta stanowi podsumowanie roku 2019 jako „Roku Wazowskiego” i ma związek z 400. rocznicą ukończenia rozbudowy Zamku Królewskiego zainicjowanej przez Zygmunta III. Nowa rezydencja królewska, w nowej stolicy Rzeczypospolitej, stała się centralnym punktem życia politycznego, kulturalnego i dworskiego kraju na kolejne dziesięciolecia.

Czytaj więcej: Kolejna wizyta w Zamku Królewskim


Spacer po Puszczy Kampinoskiej  16-11-2019.

W sobotę 16 listopada br. liczną grupą spotkaliśmy się na przystanku Metra Młociny i autobusem 210 wyruszyliśmy do Puszczy Kampinoskiej na spotkanie z przyrodą i przygodą.

 Wśród dorosłych uczestników wycieczki był jedenastoletni Dominik, wnuczek jednej z naszych koleżanek.

Czytaj więcej: Spacer po Puszczy Kampinoskiej 16-11-2019.


ANDRZEJKI 2019

A tak bawiliśmy się podczas Zabawy Andrzejkowej, która została zorganizowana specjalnie dla nas przez studentów AWF ze specjalizacji KGP.

Pełna galeria zdjęć

 


Reminiscencje ze spaceru po Warszawie

W dniu 21 listopada 2019 r. w ramach projektu Strefa Aktywnego Seniora, odbył się kolejny fascynujący spacer  po Warszawie poprowadzony przez przewodniczkę Panią Elżbietę Zatorowską. Tym razem  odkrywaliśmy tajemnice skarpy warszawskiej.Był to drugi z serii spacerów po skarpie.

Czytaj więcej: Reminiscencje ze spaceru po Warszawie 2019