UTW AWF Warszawa

 PLAN ZAJĘĆ na rok akademicki 2019/2020 może jeszcze ulec zmianie.

Prosimy o śledzenie naszej strony na bieżąco. 

Ostatnia aktualizacja: 30-09-2019

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

8.45 – 9.30

AQUA FITNESS

Grupa 3 poczatkująca

pływalnia

budynek główny

-Joanna-

8.30 – 9.30

Joga

sala gim. nr 3

Budynek Główny

Wejście pod filarami

-Karolina-

 

9.45 – 10.45

Joga

sala gim. nr 3

Budynek Główny

Wejście pod filarami

-Karolina--

9.15 – 10.00

GP+ ZK x 3

sala gim nr 3 - dom studencki żeński

-Agata-

9.30 – 10.15

GP+ ZK x 3

sala gim nr 3 - dom studencki żeński

-Agata-

 

9.45 – 10.30

Zdrowy Kręgosłup 2

sala gim nr 3 - dom studencki żeński

-Agata-

9.45 – 10.30

GP+ ZK x 3

sala gim nr 3 - dom studencki żeński

-Agnieszka-

 

10.00 – 11.00

Język angielski 1

Gr. zaawansowana

Sala nr 53 - budynek główny, klatka po prawej stronie pod filarami, 2 piętro

-Bożena-

10.15 – 11.00 Gimnastyka Prozdrowotna 1 sala gim nr 3 - dom studencki żeński

-Agata-

10.00 – 11.00

Trening Pamięci 1

Grupa zaawansowana

sala 7 –

Budynek Główny

-Magdalena

10.30 – 11.15 Gimnastyka Prozdrowotna 1

sala gim nr 3 - dom studencki żeński

-Agata-

 

10.30 – 11.15  Gimnastyka Prozdrowotna 2

sala gim nr 3- dom studencki żeński

-Agnieszka-

11.00 – 12. 00

Język angielski 2

Gr. średniozaawansowana

Sala nr 53 - budynek główny, klatka po prawej stronie pod filarami, 2 piętro

-Bożena-

11.15 – 12.00 Zdrowy

Kręgosłup 2

sala gim nr 3- dom studencki żeński

-Agata-

10.30– 11.15 Gimnastyka Prozdrowotna 2

sala gim nr 3 - dom studencki żeński

-Agata-

11.30

WYKŁAD AULA

budynek główny
1 piętro

 

11.30 – 12.15 

Zdrowy Kręgosłup 1

sala gim nr 3 - dom studencki żeński

-Agata-

12.00 – 13. 00

Język angielski 3

Gr. początkująca

Sala nr 53 - budynek główny, klatka po prawej stronie pod filarami, 2 piętro

-Bożena-

 

11.00 – 12.00 Trening Pamięci 2

Grupa początkująca

sala 7 –

Budynek Główny

-Magdalena-

12.30- 13.15

AQUA FITNESS

 Gr 1 zaawansowana

Gr 2 poczatkująca

pływalnia

budynek główny

- Ewa- i -Joanna-

12.30 – 13.30

Nordic Walking zbiórka - Pawilon Sportów Walki

-Agata-

 

 

11.30 – 12.15

Zdrowy Kręgosłup 1

sala gim nr 3 - dom studencki żeński

-Agata-

 

-

15.15 – 16.15

TAI-CHI

sala gim nr 1 – budynek główny

-Arek

 

13.45 – 14.45

TAI-CHI

sala gim nr 3- dom studencki żeński

-Arek-