UTW AWF Warszawa

 aktualizacja: 14-09-2018 r.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

8.30 – 9.15

GP+ ZK x 3

sala gim nr 3 - dom studencki żeński

-Dagmara-

 

8.15 – 9.15

Joga

sala do korektywy -budynek główny klatka po prawej stronie pod filarami na parterze

-Karolina-

 

8.15 – 9.15

Joga

sala do korektywy -budynek główny klatka po prawej stronie pod filarami na parterze

-Karolina-

8.30 – 9.15

AQUA FITNESS 3

pływalnia

Grupa

NOWA początkująca budynek główny

-Joanna

9.00 – 10.00

Trening Pamięci 1 grupa zaawansowana

sala B - Zakład Teorii Sportu po prawej stronie ronda

-Magdalena-

 

9.30 – 10.15

Zdrowy Kręgosłup 2

sala gim nr 3 - dom studencki żeński

-Agnieszka-

 

10.00 – 11.00

Język angielski 1

Gr. zaawansowana

Sala nr 53 - budynek główny, klatka po prawej stronie pod filarami, 2 piętro

-Bożena-

9.15 - 10.00

AQUA FITNESS 4

pływalnia

Grupa średnio zaawansowana budynek główny

-Joanna-

10.00 – 11.00 Trening Pamięci 2

sala B - Zakład Teorii Sportu po prawej stronie ronda

- Magdalena-

 

10.15 – 11.00 Gimnastyka Prozdrowotna 1

sala gim nr 3 - dom studencki żeński

-Agnieszka-

 

9.30 – 10.15

GP+ ZK x 3

sala gim nr 3 - dom studencki żeński

-Agata-

 

11.00 – 12. 00

Język angielski 2

Gr. średniozaawansowana

Sala nr 53 - budynek główny, klatka po prawej stronie pod filarami, 2 piętro

-Bożena-

9.15 – 10.00

GP+ ZK x 3

sala gim nr 3 - dom studencki żeński

-Agata-

09.30 – 10.15 Gimnastyka Prozdrowotna 2

sala gim nr 3 - dom studencki żeński

-Agata-

 

11.30

WYKŁAD AULA

budynek główny
1 piętro

 

 

10.30 – 11.15  Gimnastyka Prozdrowotna 2

sala gim nr 3- dom studencki żeński

-Agata-

12.00 – 13. 00

Język angielski 3

Gr. początkująca

Sala nr 53 - budynek główny, klatka po prawej stronie pod filarami, 2 piętro

-Bożena-

10.15 – 11.00 Gimnastyka Prozdrowotna 1 sala gim nr 3 - dom studencki żeński

-Agata-

11.00 – 12.00 Trening Pamięci 3

sala B - Zakład Teorii Sportu po prawej stronie ronda

-Magdalena-

 

12.30 - 13.15

AQUA FITNESS 1

pływalnia

Grupa średnio zaawansowana

budynek główny

-Joanna-

11.30 – 12.15 

Zdrowy Kręgosłup 1

sala gim nr 3 - dom studencki żeński

-Agata-

 

11.15 – 12.00 Zdrowy

Kręgosłup 2

sala gim nr 3- dom studencki żeński

-Agata-

10.30 – 11.15

Zdrowy Kręgosłup 1

sala gim nr 3 - dom studencki żeński

-Agata-

 

15.30 - 16.15

AQUA FITNESS 2

pływalnia

Grupa zaawansowana budynek główny

-Ewa-

12.45 – 13.45

TAI-CHI

-Arek-

 

 

 

12.15 – 13.00

Nordic Walking zbiórka - Pawilon Sportów Walki

-Agata-

12.00 – 13.00 Trening Pamięci 4

sala B - Zakład Teorii Sportu po prawej stronie ronda

-Magdalena-

 

 

 

 

13.45 – 14.45

TAI-CHI

sala gim nr 3- dom studencki żeński

-Arek-