UTW AWF Warszawa

Siłownia pamięci - Webinarium i Treningi

 Drodzy Seniorzy,

 Zapraszamy Państwa na działania prowadzone w ramach projektu Siłownia pamięci, przez Fundację Stocznia:

 1.  WEBINARIUM 

    „Rola osoby prowadzącej treningi poznawcze dla seniorów”- podczas tego webinarium omówimy, jak budować komfortową dla uczestników atmosferę podczas zajęć, jak modelować i wprowadzać ćwiczenia, by seniorzy chcieli się w nie włączyć, oraz w jaki sposób radzić sobie z trudnymi uczestnikami. Termin: 17 listopada, godz. 11.00-12.30.

  Spotkanie poprowadzi dr Edyta Bonk, ekspertka Siłowni Pamięci, pracowniczka naukowa Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS w Sopocie.

 Zapisy na webinarium możliwe są przez formularz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfLL775ry58uZsFo6yXwbXKzMmqdZ8PX1vLKBeVMveJxXUtQQ/viewform

 2. NOWOŚĆ

 Wkrótce opublikujemy na https://www.silowniapamieci.pl/ nową serię treningów umysłu do wykonywania w parach (z członkiem rodziny/opiekunem). To szczególnie potrzebna forma zajęć zwłaszcza teraz, w dobie rozwijającej się pandemii - kiedy seniorzy nie mogą uczestniczyć w zajęciach w placówkach. Dlatego też trzecie webinarium poświęcimy temu,jak prowadzić domowy trening umysłu dla seniorów z zaburzeniami poznawczymi.

 Spotkanie odbędzie się 1 grudnia w godz. 11.00-12.30 i dedykowane będzie głównie rodzinom i opiekunom osób starszych. O możliwości zapisów będziemy jeszcze informować.