UTW AWF Warszawa

Seniorze zadbaj o swoje zdrowie w czasie pandemii 


W związku z ogłoszeniem żółtej strefy oraz zamknięciem budynku, w którym znajduje się SALA GIMNASTYCZNA nr 3 od dnia 12.10.2020 wykłady, zajęcia gimnastyki prozdrowotnej, zdrowego kręgosłupa oraz tai-chi zostają zawieszone do 31 października 2020 roku. Zajęcia z pływania oraz języka angielskiego także zostają zawieszone do 31 października 2020 roku.

Opłaty za zajęcia zostają automatycznie przeniesione na kolejny miesiąc.

 


Szanowni Państwo, uważnie monitorujemy warunki globalne i krajowe w kontekście wzrostów zachorowań i  naszych planowanych wyjazdów.

Biorąc pod uwagę zgłaszane w ostatnim czasie rezygnacje oraz małą liczbę uczestników PODEJMUJEMY DECYZJĘ O ANULACJI WYCIECZKI GOLUB - DOBRZYŃ 17.10.2020 R,  na którą byliście Państwo zapisani.

Czytaj więcej: Anulacja wycieczki Golub Dobrzyń - komunikat


Drodzy Słuchacze UTW AWF, w związku z pogarszającą się sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 oraz wprowadzeniem od 10-10-2020 żółtej strefy epidemicznej na terenie kraju, odwołujemy zaplanowany na 24 października br. spacer po Kampinosie.

Czytaj więcej: KOMUNIKAT DOT. ODWOŁANIA SPACERU DO KAMPINOSU w dniu 24.10.2020 r.

 


KOMUNIKAT DOTYCZĄCY IMPREZ KULTURALNYCH I TURYSTYCZNYCH UTW AWF w I semestrze roku akademickiego 2020/2021

 Z uwagi na pogarszającą się sytuację związaną z koronawirusem Rada Programowa Słuchaczy UTW AWF informuje, że nie planuje w najbliższym okresie żadnych imprez kulturalnych oraz turystycznych.

Czytaj więcej: KOMUNIKAT DOTYCZĄCY IMPREZ KULTURALNYCH I TURYSTYCZNYCH UTW AWF w I semestrze roku akademickiego...