UTW AWF Warszawa

Instruktorzy i Wykładowcy UTW AWF Warszawa

 

 

Joanna Piotrowska, nordic walking

Doktor nauk o kulturze fizycznej. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Nauczyciel dyplomowany , trener II klasy w piłce siatkowej, trener Nordic Walking PFNW/INWA i Bungy Pump IOAI. Instruktor
i członek zarządu w UTW-AWF WARSZAWA jak również koordynator  projektów finansowanych przez MPiPS i MSiT.

W latach 2009-2012 Członek Zarządu INWA (International Nordic Walking Federation). Koordynator Komitetu Naukowego. Autorka szkoleń, programów nordic  walking oraz artykułów naukowych
i branżowych z zakresu aktywności i sprawności fizycznej dzieci
i młodzieży oraz osób starszych.

 

 

 

Ewa Niedzielska, zdrowy kręgosłup

Doktor nauk o kulturze fizycznej, pracownik AWF Warszawa. Instruktor fitness, gimnastyki, pływania, lekkiej atletyki. Na Uczelni prowadzi specjalizacje: fitness – nowoczesne formy gimnastyki, kinezygerontoprofilaktyka, trener personalny. Wprowadza fitness do szkół organizując warsztaty dla nauczycieli wychowania fizycznego. Jest członkiem zarządu i instruktorem w UTW AWF Warszawa. Propaguje prozdrowotny fitness, uczy mądrego ćwiczenia i świadomego korzystania z możliwości swojego ciała. Na zajęciach dużą wagę przywiązuje do poprawności wykonywanych ćwiczeń. „Kluczem do satysfakcji, w mojej pracy, jest polubienie drugiego człowieka ;)”. Specjalizuję się w zajęciach: TBC, Total Body Choreogarphy, Fat Burning, Pilates, Zdrowy Kręgosłup.

 

 

Agata Kozdroń, gimnastyka prozdrowotna

 

KAROLINA KALINOWSKA, joga

 

Ewa Piotrowska- Całka, pływanie

 Doktor nauk o kulturze fizycznej, prekursorka Aqua Fitnessu w Polsce. Jako jedyna w Polsce posiada uprawnienia  trenerskie Aquatic Excercise Association (AEA). Autorka  artykułów dotyczących wpływu ćwiczeń w wodzie na parametry sprawności fizycznej.

Prowadzi kursy instruktorskie i programy Aqua Fitness ukierunkowane na profesjonalnych sportowców, seniorów oraz aqua terapię.

 

 

Joanna Czekalska, pływanie

 

 

 

Marzena Popowska, warsztaty artystyczne

 

 

 

Agnieszka Ronge-Sędrowska, zdrowy kręgosłup

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Dyplomowany trener lekkiej atletyki i menedżer sportu. Od 1993 roku instruktor rekreacji ruchowej ze specjalizacją nowoczesne formy gimnastyki - fitness. Posiada liczne certyfikaty ukończonych szkoleń oraz uczestnictwa w konwencjach i  warsztatach w kraju i zagranicą. Członkini kadry narodowej i zdobywczyni wielu medali Mistrzostw Polski i Pucharu Europy w biegach na 60, 100, 200, 400 m oraz sztafetach 4x100m i 4x400m. Szkoleniowiec  Reebok  University Polska specjalizujący się m.in. w Reebok Martial Arts, Reebok Core Training, Reebok Final Cuts, Reebok Cycling, Rep Reebok i Step Reebok. 

 

 

Beata Prokop, warsztaty stylizacji i wizualizacji

 

 

 

EDYTA SIENKIEWICZkomputery 

 

Magdalena Przedniczek, trening pamięci 

Absolwentka Wydziału Psychologii SWPS, obecnie doktorantka Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich na Uniwersytecie SWPS. W pracy badawczej zajmuje się tematyką treningów poznawczych. Posiada 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i treningów. Od 2013 r. jest właścicielką Szkoły Pamięci i prowadzi szkolenia z zakresu treningu pamięci i metod efektywnego uczenia się z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i seniorami.

Od 2005 r. wolontariuszka w Fundacji Mam Marzenie, spełniającej marzenia chorych dzieci, gdzie pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu.

 

 

 

 

 

BARTŁOMIEJ KRYNICKIgimnastyka prozdrowotna

Master Trener Reebok University Polska, Doktor nauk o kulturze fizycznej AWF Warszawa, Międzynarodowy prezenter i szkoleniowiec fitness. Kierownik specjalizacji fitness oraz specjalizacji trener personalny na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego. Autor szkoleń, programów fitness oraz artykułów branżowych. Swoją pasją i zaangażowaniem zjednuje sobie sympatię osób, z którymi pracuje. Od 2001 roku obecny na największych konwencjach fitness w Polsce, zapraszany na międzynarodowe konwencje w Europie. Specjalizuje się w zajęciach, stepu TBC, Final Cuts, Total Body Choreography, power ekspander. Stara się, aby każde zajęcia były dla uczestników wyzwaniem. Szczególną uwagę przywiązuje do metodyki nauczania oraz prawidłowej techniki i zasad wykonywania ćwiczeń, tak aby ich stosowanie przynosiło korzystne efekty i wspomagało prawidłowy rozwój ciała.. Były Mistrz Polski i członek kadry narodowej w skokach do wody. Obecnie trener skoków do wody, wychowawca wielu reprezentantów i Mistrzów Polski w tej dyscyplinie sportu.